Blesk.cz 28.06.2026 03:00  Skupina přibližně dvaceti britských turistů uspořádala na pláži Playa de Palma na Mallorce nelegální večírek. Popíjeli alkohol, pouštěli hlasitou hudbu a postavili párty stan. Policie z Palmy akci ukončila, zabavila alkohol i reproduktory a účastníkům udělila pokuty za porušení pravidel o konzumaci alkoholu na veřejnosti a rušení nočního klidu.

Čítať celý článok >>